מורה לגיטרה בס

מורה לגיטרה בס


אוהבים מוסיקה? רוצים לדעת לנגן כמו הבסיסטים שאתם רואים בטלוויזיה? חולמים להיות כוכבים או אולי רק בתור תחביב? לא חשוב מהן השאיפות שלכם אך אם אתם רוצים לנגן, בשביל זה צריך ללמוד. הדרך הטובה ביותר ללמוד לנגן על גיטרה בס היא באמצעות שיעור פרטי. אמנם ישנם כל מיני מדריכים באינטרנט ועזרים שונים אך הם לא תחליף ללימוד גיטרה בס עם מורה פרטי. עם אילן אביב תוכלו ללמוד גיטרה בס מהיסודות והדברים הבסיסיים ביותר ועד לטכניקות מתקדמות; תווים, הרמוניה, פיתוח שמיעה ועוד.

למה דווקא ללמוד גיטרה בס אצל אילן אביב?

לאילן אביב יש ניסיון של 20 שנות עבודה ויצירה לצד גדולי האומנים המוכרים יותר והמוכרים פחות. אילן אביב עבד לצד אמנים כמו ריקי גל, מתי כספי, שמעון בוסקילה ויהורם גאון. כמו כן להקות כמו הברירה הטבעית ויציאת חירום. חשוב לאילן אביב שגם התלמידים שלו יתנסו במבחר סגנונות; בשיעורי גיטרה בס עם אילן התלמידים יוכלו להתנסות בנגינת רוק קלאסי, מוסיקה עכשווית, פופ, בלוז, ג'אז ומוזיקה המזרחית .
מעבר לניסיון הרב במוסיקה, הדבר הכי חשוב אצל מורה לגיטרה בס הוא התשוקה ללמד. לא לכל נגן מוכשר יש את היכולת והרצון ללמד. אילן אביב יודע לספק לתלמידיו את הסביבה החמה והתומכת המאפשרת להם למצות את הפוטנציאל שלהם ולפתח את כישורי הנגינה שלהם צעד אחר צעד. יעידו על כך עשרות תלמידים אשר למדו נגינה על גיטרה בס אצל אילן.
אילן אביב מחזיק אולפן הקלטות מתקדם בו ישנה אווירה נעימה ורגועה לצד ציוד הקלטות ועריכה מתקדם. מדובר בחדר הקלטות אקוסטי בסטנדרטים מקצועיים. זהו מקום העבודה האידיאלי למי שעוסק במוסיקה, ניתן להגיע לתוצאות יוצאות דופן מבחינת הסאונד. אילן מעמיד לטובת תלמידיו את שירותי אולפן ההקלטות. אם תרצו תוכלו אפילו להשתמש בשירותי האולפן בשביל להקליט את השיעור.
אילן אביב מלמד מתחילים חסרי ניסיון לצד אנשים בעלי ניסיון הרוצים למתוח את היכולות שלהם לגבהים חדשים. אילן מעניק לתלמידים המגיעים ללמוד אצלו גיטרה בס את כל הכלים המכינים אותם לעולם המקצועי של תעשיית המוזיקה. כל שאתם צריכים הוא רצון ותשוקה אמתית לגיטרה בס, המורה יעזור לכם לממש את הפוטנציאל.
קצת על עצמי: אני מנגן למעלה מ20 שנה עם אומנים מהשורה הראשונה בארץ: מתי כספי,ריקי גל,בעז שרעבי,יציאת חירום,הברירה הטבעית,יהורם גאון,שמעון בוסקילה,ועוד. במשך השנים רכשתי המון ניסיון בהופעות והקלטות וכמו כן בלימוד נגינה .

השיעורים שאני מעביר כוללים מספר נושאים:


תווים
הרמוניה
פיתוח שמיעה
בניית בייס-ליינים
התנסות בנגינת שירים בכל הסגנונות.
הלימוד מתבצע באולפן שלי ויש אפשרות להקליט את השיעור.
אני שם דגש על התנסות במגוון סגנונות :רוק,פופ, רגאיי, בלוז, גאז,וגם מוזיקה מזרחית.


אילן אביב

מפיק מוזיקלי


אצלנו באולפן תקבלו סביבת עבודה שתמקסם את האיכויות שלכם ותעזור לכם להגיע ליצירה האופטימליות ביותר.

למא ללמוד דווקא גיטרה באס?

כי גם פול מקארטני יודע לנגן באחת

התקשר עכשיו