הקלטת שיר לבת מצווה

חוגגים בת מצווה?בר מצווה?חתונה?


חושבים על הקלטת שיר לבת מצווה שלכם? באולפן שלנו תוכלו להקליט שיר לפי הזמנה לכל אירוע. אתם רק צריכים לבחור בשיר המתאים ואנחנו נדאג לכם לפלייבק איכותי.תוצאות יפות מובטחות גם לאלה מביניכם שאינם זמרים מקצועיים,יש לנו תוכנות שמתקנות זיופים.... ניתן גם לצלם את ההקלטה וכך להפוך את השיר למתנה מרגשת יותר. אז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולהפוך את האירוע שלכם למקפיץ ומרגש.

למה שווה להקליט אצלינו?

אנחנו מזמינים אתכם להעלות ברמה את אירוע הבת מצווה שלכם! אתם הרי יודעים שלעבור בת מצווה ולא להקליט שיר מקורי זה ממש ייתכן היום והחשוב מכל הוא לרגש את קהל האורחים שלך בזכות הפקה מיוחדת.

איך זה קורה?

אתם תגיעו אלינו לאולפן עם הילד ותבחרו את השיר המתאים מתוך הפלייליסט הגדול שלנו ותעברו הדרכה מוזיקלית מהירה ומקצועית. לאחר מכן נבחר את הסולם המתאים לכם, תעשו קצת חזרות וחימום קול ותיגשו ישירות יישר לחדר ההקלטות, בליווי והכוונה מקצועית לאורך כל ההקלטה כמובן. בסיום ההקלטות נתקן זיופים ןנמקסס את השיר.ואז תקבלו את השיר המוגמר בכל פורמט שתרצו. כמו כן ניתן להקליט שיר לבר מצווה, חתונה, בריתה, דרשה ועוד... כמו כן ניתן להקליט שיר לבר מצווה, חתונה, בריתה, דרשה ועוד!

להלן שירים לדוגמא שהקלטנו


בואו ותרגשו את האורחים באירוע שלכם....


א

התקשר עכשיו