הקלטת שיר באולפן

למה לקליט שיר באולפן?


כשאנחנו מאזינים לשיר ברדיו אנו מקבלים תוצאה מוגמרת שמאחוריה המון שעות של עבודה. באולפן שלי אני אלווה אותך בכל השלבים האלה עד לקבלת התוצאה המושלמת. בשלב הראשון אנו מקליטים סקיצה של השיר. זה השלב שבו קובעים את המהירות של השיר,מבנה השיר,והסולם שלו. בשלב הבא אני מזמין את הנגנים השונים כדי לנגן את מה שנרמז בסקיצה[אני עובד עם נגנים מהשורה הראשונה}.עכשיו נקליט את השירה הסופית,זה יכול להתבצע בפגישה אחת או בימים שונים,תלוי בביצוע של הזמר. לאחר מכן אני אכנס לשלב המיקס, שבו כל המרכיבים יתארגנו לתוצאה מוגמרת. ולבסוף נעשה לשיר עריכה דיגיטלית ומאסטרינג, זה השלב שמכין את השיר להשמעה ברדיו. בכל אחד מהתהליכים האלה אני אלווה אותך בתשומת לב,רגישות ומקצועיות. הפקת שיר דורשת קבלת החלטות רבות ולכן ההקשבה שלי והניסיון הרב שלי יעמדו לרשותך בכל שלב עד לקבלת התוצאה המבוקשת.

5 סיבות מדוע כדאי לכם להקליט באולפן שלנו:


אמנם זה יכול להיראות לכם מפתה לרצות להקליט אלבום בעצמכם ולחסוך המון הוצאות. אבל למרות שזה נעשה קל יותר ויותר להגיע לתוצאות לבד בבית, הקלטה באולפן מקצועי תיתן לכם המון יתרונות.

1. באולפן שלנו עובדים אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

אלא אם כן יש לך חברים מאוד מוכשרים וסבלניים, להפיק שיר עם אנשי מקצוע אמיתיים יקפיץ את היצירה שלך לרמה הגבוהה ביותר. האנשים שלנו יודעים כיצד להשיג את הצליל שאתה מחפש, מכירים את כל הציוד האולפני,והם יעזרו לך לצמצם את הזמן, החל ממציאת הצליל המושלם ועד לשימוש בכלים השונים ובמיקרופונים השונים. בסטודיו שלנו תוכל לחסוך המון זמן ותסכול שמתבזבזים על חיפושים באולפנים ביתיים.אנחנו יודעים מה אתה צריך ונעזור לך להגיע לתוצאה במינימום זמן ותסכול.

2. הפקה עם מטרה

זו עוד סיבה שכדאי לך אנשי מקצוע בסביבתך.כשאתה מקליט בבית אתה עשוי לחשוב שכל מה שעשית הוא מושלם. יחד עם זאת, לפעמים הנכונות שלך לקבל ביקורת ממישהו אחר יכולה להיות ההבדל בין שיר נחמד לבין שיר כובש ומלוטש. יש לנו ניסיון רב בעשיית שירים ואנו נביא את המוסיקה שלך למקום הטוב ביותר .

3. ציוד מגוון ומקצועי

אולפן ביתי לא יכול להשתוות לאיכות של אולפן מקצועי מבחינת הציוד שלו.אנחנו השקענו המון כסף במיקרופונים ובמכשירים שונים כדי להשיג את הסאונד המושלם.

4. אקוסטיקה

גם אם תחליט להפוך את החדר שלך בבית לחדר הקלטות עדיין לא בטוח שתקבל סביבה אקוסטית טובה מספיק,כזאת שתאפשר לך להקליט כילם כמו גיטרה אקוסטית,כלי הקשה וכו. אולפני הקלטה מקצועיים בנויים אקוסטית כך שהכל נשמע נקי וללא החזרי הד מיותרים. לכן הצליל המתקבל יהיה יותר נעים ומדוייק.

5. הפרדה בין הבית לאולפן.

יש תחושה טובה כאשר מקליטים שיר מחוץ לבית. אולפן ההקלטות שלנו מיועד כולו לעשיית מוזיקה. האווירה הזו מעוררת השראה, והיא תמריץ אותך להקליט ולהימנע מהסחות הדעת שיש בבית. .אם תחליטו להקליט אצלנו, נשתמש בכל הכישורים שלנו, בתוספת ניסיון של עשיר ובתוספת ציוד מעולה ואולפן הקלטה מקצועי שיתנו לכם מענה מקסימלי, עד לקבלת התוצאה המיוחלת.

ILAN AVIV

matos

זוהי דוגמה למיקס שעשיתי לשיר מטוס של הזמר והיוצר עודד גדיר.

שיר האחרון שהפקתי באולפן - נגינה,עיבוד,ומיקס

רשימת לקוחות ושירים שהוקלטו


מפיק עיבוד והפקה מוסיקלית באולפן מקצועי . אם ברצונכם להגשים חלום ולהוציא את המוסיקה שלכם לאור....


למה הקלטת שיר באולפן חיונית ?כשאנחנו מאזינים לשיר ברדיו אנו מקבלים תוצאה מוגמרת שמאחוריה המון שעות של עבודה. באולפן שלי אני אלווה אותך בכל השלבים האלה עד לקבלת התוצאה המושלמת.
בשלב הראשון אנו מקליטים סקיצה של השיר. זה השלב שבו קובעים את המהירות של השיר,מבנה השיר,והסולם שלו. בשלב הבא אני מזמין את הנגנים השונים כדי לנגן את מה שנרמז בסקיצה[אני עובד עם נגנים מהשורה הראשונה}.עכשיו נקליט את השירה הסופית,זה יכול להתבצע בפגישה אחת או בימים שונים,תלוי בביצוע של הזמר. לאחר מכן אני אכנס לשלב המיקס, שבו כל המרכיבים יתארגנו לתוצאה מוגמרת. ולבסוף נעשה לשיר עריכה דיגיטלית ומאסטרינג, זה השלב שמכין את השיר להשמעה ברדיו.
בכל אחד מהתהליכים האלה אני אלווה אותך בתשומת לב,רגישות ומקצועיות. הפקת שיר דורשת קבלת החלטות רבות ולכן ההקשבה שלי והניסיון הרב שלי יעמדו לרשותך בכל שלב עד לקבלת התוצאה המבוקשת.

center

5 סיבות מדוע כדאי לכם להקליט באולפן שלנו:אמנם זה יכול להיראות לכם מפתה לרצות להקליט אלבום בעצמכם ולחסוך המון הוצאות. אבל למרות שזה נעשה קל יותר ויותר להגיע לתוצאות לבד בבית, הקלטה באולפן מקצועי תיתן לכם המון יתרונות.

1. באולפן שלנו עובדים אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

אלא אם כן יש לך חברים מאוד מוכשרים וסבלניים, להפיק שיר עם אנשי מקצוע אמיתיים יקפיץ את היצירה שלך לרמה הגבוהה ביותר. האנשים שלנו יודעים כיצד להשיג את הצליל שאתה מחפש, מכירים את כל הציוד האולפני,והם יעזרו לך לצמצם את הזמן, החל ממציאת הצליל המושלם ועד לשימוש בכלים השונים ובמיקרופונים השונים.

בסטודיו שלנו תוכל לחסוך המון זמן ותסכול שמתבזבזים על חיפושים באולפנים ביתיים.אנחנו יודעים מה אתה צריך ונעזור לך להגיע לתוצאה במינימום זמן ותסכול.

2. הפקה עם מטרה

זו עוד סיבה שכדאי לך אנשי מקצוע בסביבתך.כשאתה מקליט בבית אתה עשוי לחשוב שכל מה שעשית הוא מושלם. יחד עם זאת, לפעמים הנכונות שלך לקבל ביקורת ממישהו אחר יכולה להיות ההבדל בין שיר נחמד לבין שיר כובש ומלוטש. יש לנו ניסיון רב בעשיית שירים ואנו נביא את המוסיקה שלך למקום הטוב ביותר .

3. ציוד מגוון ומקצועי

אולפן ביתי לא יכול להשתוות לאיכות של אולפן מקצועי מבחינת הציוד שלו.אנחנו השקענו המון כסף במיקרופונים ובמכשירים שונים כדי להשיג את הסאונד המושלם.

4. אקוסטיקה

גם אם תחליט להפוך את החדר שלך בבית לחדר הקלטות עדיין לא בטוח שתקבל סביבה אקוסטית טובה מספיק,כזאת שתאפשר לך להקליט כילם כמו גיטרה אקוסטית,כלי הקשה וכו.

אולפני הקלטה מקצועיים בנויים אקוסטית כך שהכל נשמע נקי וללא החזרי הד מיותרים. לכן הצליל המתקבל יהיה יותר נעים ומדוייק.

5. הפרדה בין הבית לאולפן.

יש תחושה טובה כאשר מקליטים שיר מחוץ לבית. אולפן ההקלטות שלנו מיועד כולו לעשיית מוזיקה. האווירה הזו מעוררת השראה, והיא תמריץ אותך להקליט ולהימנע מהסחות הדעת שיש בבית.

.אם תחליטו להקליט אצלנו, נשתמש בכל הכישורים שלנו, בתוספת ניסיון של עשיר ובתוספת ציוד מעולה ואולפן הקלטה מקצועי שיתנו לכם מענה מקסימלי, עד לקבלת התוצאה המיוחלת.

justify

http://ilan-aviv-studio.co.il/wp-content/uploads/2015/07/guitar-823615_640-min-380.jpg

ILAN AVIV

רשימת לקוחות ושירים שהוקלטומפיק עיבוד והפקה מוסיקלית באולפן מקצועי .
אם ברצונכם להגשים חלום ולהוציא את המוסיקה שלכם לאור….

center

default

דני ליטני

נגינה ומיקס

יאיר מיכאל

נגינה ומיקס

חמסה

עיבוד

התקשר עכשיו