אולפן הקלטות תל אביב

אולפן ההקלטות של אילן אביב


באולפן ההקלטות שלי אני מקפיד על אווירה נעימה ורמת שרות גבוהה ככל האפשר על מנת להוות גם בית נוח למפיקים ומוסיקאים. המוטו הוא לאפשר יצירתיות וחופש ביטוי במסגרת אולפן הקלטה מקצועי. באולפן ציוד הקלטה דיגיטלי ואנלוגי מגוון ומבחר רב של מיקרופונים וקדם מגברים המאפשרים להגיע לתוצאות מדוייקות ומתאימות לצרכי ההפקה. אולפן הקלטות תל אביב נמצא צמוד לרחוב שינקין.

מעל
234

שירים הוקלטו אצלנו באולפן

קצת על המקום

האולפן של אילן אביב תוכנן בקפידה בקפידה, במטרה לאפשר לך ליהנות מהאישיות המיוחדת של המקום ומהתנאים המושלמים ליצירת האמנות שלך. חדר ההקלטות האקוסטי משרה אווירה ייחודית ואינטימית שמאפשרת לך לעבוד בכיף ולהגיע לחוויית יצירה פורה. איכות הסאונד יוצאת הדופן, האקוסטיקה ברמה הגבוהה ביותר וציוד ההקלטה המתקדם יוצרים יחד חממה מוזיקלית עם תנאי עבודה אידיאליים.

הסטודיו

הסטודיו שלנו ממוקם במיקום מרכזי ונוח

ציוד

אנו משתמשים בציוד קצה איכותי ביותר המאפשר התאמה לכל סגנון מוזיקלי שתרצו להקליט בו ללא פשרות.

חדר הקלטות

בחדר זה אנו מקליטים את היצירות שלכם

אקוסטיקה

הקירות שלנו אקוסטיים לחלוטין ולכן איכות הסאונד היוצא היא איכותית ביותר.

אילן אביב

האיש שלכם באולפן


אצלנו באולפן תקבלו סביבת עבודה שתמקסם את האיכויות שלכם ותעזור לכם להגיע ליצירה האופטימליות ביותר.

נסיון ותשוקה למצויינות

כמוסיקאי שעובד ומלווה זמרים מהשורה הראשונה בארץ רכשתי המון ניסיון ואת הנסיון הזה אשמח לחלוק איתך כדי להביא את היצירה שלך למצב האופטימלי שלה. באולפן שלי יש אוירה נוחה ואינטימית שמביאה לתוצאות מצויינות. אני שם דגש על גמישות והתאמת השרותים לצרכים המשתנים של הלקוחות , וכחלק מגישה זו -מעודד את האפשרויות הרבות הקיימות באולפנים ביתיים או קטנים ומציע מגוון רחב של פתרונות לשדרוג..אשמח להרכיב עבורכם את החבילה המתאימה ביותר לצרכים המוסיקלים שלכם.

למה דווקא אצלנו

מוסיקאים, מפיקים וחברות שונות מחפשים בימינו פתרונות מוסיקליים רבים תחת קורת גג אחת המאפשרים להם לקבל מגוון רחב של שרותים מבלי לעבוד מול גורמים רבים. אני מספק שרותי הפקה מוסיקלית לאמנים ולהקות באולפן שלי בתל אביב. השירותים כוללים גם עבודה עם נגני הבית שלנו במידת הצורך וגם את החיבור עם מוסיקאים שונים, הפקת סינגל או אלבום לזמרים.
אני מבצע את כל סוגי ההקלטות הקיימות כיום, מיקסינג, מאסטרינג, הפקה ועריכה מוזיקלית במגוון רחב מאוד של סגנונות ומכל הסוגים השונים; הפקת סינגלים (לרדיו, אלבומים וכו'), הקלטת שירים, הקלטת פלייבקים וקריינות לכל מטרה. כמו כן, אני מציע לך סביבת עבודה שתעזור לך למקסם את איכות הביצוע ולהגיע עם היצירה שלך לתוצאות הטובות ביותר שאפשר.

התקשר עכשיו